Епоксідна смола (тверда) міні комплект

Епоксідна смола (тверда) міні комплект
Комплект 1,335кг. Ціну уточнюйте у менеджера.
Ціна:0.00 грн.
Артикул: 306
Наявність: Есть
Кількість:


Смола для заливки наклейок. Міні-комплект тверда епоксидна смола. Час затвердіння епоксидної смоли 24 години (без примусової сушки), результат прозора і тверда лінза (як пластик). Застосовується при виготовленні об'ємних наклейок на плівках Oracal або Ritrama. Тип - тверда. Співвідношення 3/1 (смола / затверджувач). Розфасовка 1,335 кг (заливається обсяг 7300 см / кв). Доставка по Україні.
 


Епоксидна та поліуретанова смола

Епоксидна смола - незамінний продукт в рекламної та сувенірної продукції, зокрема це якісний матеріал у виробництві для заливки, при виготовленні об'ємних наклейок і шильд. У нас можна купити епоксидну смолу, як м'якого, так і твердого типу. При використанні м'якої - ви отримуєте лінзу з пластичними властивостями, а тверду використовують для лінзи, порівнянної з пластиком. Продаж епоксидної смоли (твердої і м'якої) здійснюється комплектами по 4кг (3кг - сама смола і 1кг - спеціальний затверджувач) або міні упаковкою 1,335 кг.

Затверджувач для епоксидної смоли 1кг так само можна купити окремо.

Якщо поставлена задача використовувати об'ємну наклейку на вулиці під прямими сонячними променями, то на цей випадок у нас є спеціальна пропозиція - поліуретанова смола.