Поліуретанова смола

Поліуретанова смола
Комплект 2кг
Ціна:0.00 грн.
Артикул: 304
Наявність: Нет
Кількість:


Поліуретанова смола це новий клас смол для виготовлення об'ємної наклейки. Відмінна риса те, що вона абсолютно не реагує на прямі сонячні промені (ультрафіолет) і зберігає еластичність тривалий час. Співвідношення 1/1 (смола / затверджувач) Комплект смоли складається з 2кг. Важливо: щоб позбутися від повітряних бульбашок при роботі з поліуретановою смолою необхідна примусова вакумація.

Увага:
У зв'язку з вузькою спрямованістю матеріалу, дана позиція не тримається на складі. Привозиться під замовлення від 50кг.


Епоксидна та поліуретанова смола

Епоксидна смола - незамінний продукт в рекламної та сувенірної продукції, зокрема це якісний матеріал у виробництві для заливки, при виготовленні об'ємних наклейок і шильд. У нас можна купити епоксидну смолу, як м'якого, так і твердого типу. При використанні м'якої - ви отримуєте лінзу з пластичними властивостями, а тверду використовують для лінзи, порівнянної з пластиком. Продаж епоксидної смоли (твердої і м'якої) здійснюється комплектами по 4кг (3кг - сама смола і 1кг - спеціальний затверджувач) або міні упаковкою 1,335 кг.

Затверджувач для епоксидної смоли 1кг так само можна купити окремо.

Якщо поставлена задача використовувати об'ємну наклейку на вулиці під прямими сонячними променями, то на цей випадок у нас є спеціальна пропозиція - поліуретанова смола.