Статті

30.10.2012
Все для виготовлення сувенірної продукції

Все для виготовлення сувенірної продукції

Український ринок сувенірної продукції успішно повертається до докризових позицій - 2007-2008 років. Якщо в перші роки становлення сувенірного бізнесу був попит на рекламно-сувенірну продукцію, виготовлену в Китаї, то зараз сувеніри українського виробництва впевнено займають лідируючі позиції. Для тих, хто тільки починає займатися сувенірним бізнесом, питання поставок якісної фурнітури, обладнання та додаткових матеріалів, дуже актуальне. Наболілі питання для новачків і старожилів:

• Закупівля витратних матеріалів та фурнітури оптом;
• Якість придбаних матеріалів;
• Можливості розширення асортименту готових товарів;
• Закупівля фурнітури в форматі «опт» і «дрібний опт»;
• Співпраця з надійними і перевіреними компаніями.

Знайти ту єдину компанію, яка могла б запропонувати ВСЕ для виготовлення сувенірної продукції, не так просто, тому, як:

• В Україні досить мало компаній, які спеціалізуються на фурнітурі для рекламно-сувенірного бізнесу;
• Асортимент запропонованих позицій обмежений;
• Відсутня поняття «дрібний опт», що вкрай невигідно новачкам.

Знаючи всі складності і тонкощі українського ринку сувенірів, ми вирішили створити проект, який міг би об'єднати багатьох виробників і реально допомогти бізнесменам-початківцям.

Так з'явилася компанія «Фурнитур Ка». Мета нашого проекту - допомогти виробникам сувенірної продукції в реалізації ідей, у створенні затребуваних і нових сувенірів, мінімізувати витрати на витратні матеріали та закуповувати їх за доступними цінах.

В асортименті товарів компанії - найбільш актуальна фурнітура для виготовлення сувенірів різної спрямованості. У нас можна придбати:

Комплект фурнітури для брелка
Брелок - один з найбільш популярних і недорогих сувенірів. Брелки часто замовляють масовими тиражами компанії, також вони актуальні в якості подарунка для певної події. У нас можна замовити фурнітуру для виготовлення брелоків. В асортименті завжди є: кільця, підвіски, карабіни для брелків оптом.

Металеві кільця
При виготовленні брелків, підвісок для мобільних телефонів і багатьох інших сувенірів застосовуються металеві кільця. Ми реалізуємо дрібним і великим оптом металеві кільця різних діаметрів.

Смола епоксидна і поліуретанова
Застосування епоксидних і поліуретанових смол при виготовленні сувенірно-рекламної продукції дозволяє якісно розширити асортимент і формат готової продукції. Виготовлення об'ємних наклейок, шильд, корпоративних значків можливо тільки при використанні епоксидної смоли. Купити смолу епоксидну в нашій компанії можна в різній фасовці. В наявності тверда і м'яка смола.

Шпильки для значків
Виготовлення значків різних форматів або байдужий не обходиться без спеціальних шпильок. Купити шпильки для значків оптом в компанії «Фурнитур Ка» можна декількох типів: евробулавкі довжиною 16мм і 25мм (покриття нікель), пластикові шпильки або металеві шпильки на скотчі різної довжини.

Фурнітура для акрилових брелків і магнітів
Широкий асортимент фурнітури для виготовлення брелків і магнітів на акриловій основі. У нас можна купити акрилові заготовки для брелків (форма - кругла, прямокутна), заготовки для акрилових магнітів.

Фурнітура і заготовки для значків
Завжди є в наявність для продажу оптові партії заготовки для значків діаметром 25, 36, 43, 56 мм. Заготовка для значка цих розмірів йде в комплекті з евробулавкой і прозорою плівкою. Так само є в продажу типи кріплення: пластмасові шпильки, шпильки зі скотчем.

Кріплення для сувенірної продукції
Великий асортимент фурнітури для кріплення готових сувенірів. У нас представлені такі елементи кріплення, як ювелірна застібка вона же цанга, метелики-батерфляй, кулькові ланцюжки, трикутники та пластмасові перехідники. Це кріплення використовується для виготовлення: підвісок в авто, брелків, подарункових ручок, сувенірних іграшок або протирань для мобільника.

Інша фурнітура для сувенірів
Асортимент товарів постійно поповнюється новими позиціями. Також у нас можна придбати латунні гвоздики для пайки, різні кріпильні елементи, шнурки для мобільних телефонів і іншу продукцію.

Бізнес на виготовленні рекламно-сувенірної продукції в Україні дуже динамічний. Для того, щоб утриматися на плаву в умовах постійно зростаючої конкуренції, слід:
1. Постійно розширювати асортимент готової продукції;
2. Пропонувати кращі ціни;
3. Працювати в стислі терміни;
4. Робити продукцію високої якості.

Вирішити будь-яку з цих завдань Ви зможете разом з компанією «Фурнитур Ка». Ми пропонуємо:
Асортимент фурнітури для виготовлення сувенірів;
Оптимальні ціни. Дрібний і великий опт;
Оперативну доставку замовлення по території України;
Висока якість всіх товарів, що реалізуються нашою компанією.

МИ ЗНАЄМО, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ УСПІХУ ВАШОГО СУВЕНІРНОГО БІЗНЕСА!